تبلیغات
معاد در نهج البلاغه - آغاز کلام
 
شبروان مست ولای تو علی        جان عالم به فدای تو علی


¿آغاز کلام

 

شنبه 28 مرداد 1385

 

آغاز کلام:

چرا ، هدف ، نتیجه

عشق به نهج البلاغه ما را واداشت تا با شور و شوق زاید الوصفی این کلام مافوق کلام مخلوق و مادون کلام خالق را به رشته تتبع درآوریم.

معاد یعنی یک چهارم قرآن موضوعی بود که بیش از دیگر موضوعها توجه ما را به خود جلب نمود. هرچه گشتیم دیدیم در وادی پرهیاهوی اینترنت تا کنون اینچنین به نهج البلاغه پرداخته نشده است  تصمیم گرفتیم با نام و یاد خدا و با کمک از استاد راهنمای خود درقالب وبلاگ که پدیده ای نو و جذاب است  به این موضوع بپردازیم.

شاید با بررسی اجمالی موضوع  معاد در این مجال اندک فرصت جالبی برای دوست د اران کلام اهل بیت فراهم آورده باشیم.

با ارائه این طرح کاربران محترم می توانند در سراسر دنیا با جستجو در این وبلاگ  معاد از دیدگاه امام علی(ع) را در قالب سه  بخش  خطبه ها ، نامه ها و کلمات قصار  به جستجو بپردازند و مطالب مورد نیاز خود را به دست آورند.

مطالعه این وبلاگ برای کاربران محترم این فرصت را فراهم می آورد تا در زمانی اندک موضوع مورد بحث خود را به دست آورند و همراه با ذکر شماره نامه، خطبه و کلمات قصار منبع  خوبی برای تحقیق و تفحص خود فراهم آورده باشند.

امکانات دیگری نظیر چاپ ، آلبوم عکس های علوی ، موزیک امام علی ع ، مقالات پیرامون معاد ، پیوندهای مرتبط با موضوع و.... از دیگر امتیازات این وبلاگ می باشد.

امید است ماحصل نه ماه تلاش ما مورد عنایت حضرت حق و دوستداران  اهل بیت قرار گیرد.

مخدوم زاده اردکانی ، یوسفی و گنجی